2020 Yılı 2nci Grup Ulusal Hakemlik Kursları - Güncelleme

tasarm2002Değerli Hakemlerimiz,

2020 yılı 2nci grup Ulusal Hakemlik Kursları, Federasyonumuzun COVID-19 Çalışma Prensipleri Komisyonu'nun almış olduğu tavsiye kararlar ve hazırlamış olduğu rehber doğrultusunda, 13 - 14 - 15 Kasım 2020 tarihlerinde, Hatay (Doğa Koleji / Defne), İstanbul (Semiha Kibar Uygulama Oteli / Tuzla) ve Samsun'da (Satranç İl Temsilciliği Salonu / Bowling Salonu Binası 2nci Kat / İlkadım) gerçekleştirilecektir.

Söz konusu kurslara, güncel norm tablosuna göre, üç veya daha fazla ulusal normu ya da iki turnuva normu olan il hakemleri katılabilecektir. Bu durumdaki hakemlerimiz için son başvuru tarihi 09 Kasım saat 17:00'dır.

Ayrıca, bir ulusal bir gelişim kursu normu olan hakemlerimiz de, ön başvuru için katılmak istedikleri ili belirterek "Katılım Şartları ve Detaylar" sayfasında belirtilen şekilde başvurularını ilgili e-posta adresine gönderebilirler.

09 Kasım saat 17:00'dan sonra kesin kayıt sayısı 10'un altında olan kurslar için, ön kayıt sırasına göre, kontenjan dahilinde ve kurs için gerekli belgelerini göndermiş olmaları durumunda kurs listesine eklenecektir.

Güncel Norm Tablosu  |  Rehber  | Katılım Şartları ve DetaylarBaşvuru Listesi | Kurs Programı

* Semiha Kibar Uygulama Oteli'nde konaklama yapmak isteyen katılımcılar, Bilge İbrahim Özel (505 357 56 45) ile iletişime geçebilirler.

Güncelleme: İstanbul ve Samsun illeri, 1 ulusal 1 gelişim normu olan hakemlerin katılımına açılmıştır. Bu durumda olan hakemlerimiz sadece İstanbul ve Samsun illerine, 11 Kasım 2020 saat 17:00'a kadar "Katılım Şartları ve Detaylar" bölümünde belirtilen şekilde kayıt yapabilirler.