Eğitim Kurulu Duyuruları

Balıkesir 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu

duyuru 1Balıkesir Gönen’de 07-16 Eylül 2018 tarihleri arasında 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu açılacaktır. Kursun ön kayıt müracaatları 23 Ağustos 2018 gününe kadar e-devlet üzerinden gerçekleştirilebilir. Kursa ilişkin detaylı bilgi için tıklayınız.

Batman 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu

duyuru 1Batman Merkez’de, 07-16 Eylül 2018 tarihleri arasında 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu açılacaktır. Kursun ön kayıt müracaatları 23 Ağustos 2018 gününe kadar e-devlet üzerinden gerçekleştirilebilir. Kursa ilişkin detaylı bilgi için tıklayınız.

Çorum 1. Kademe Antrenör Kursu Duyurusu

duyuru 1Çorum’da 10-19 Ağustos 2018 tarihleri arasında açılması planlanan 1. Kademe Antrenör Kursu, yeterli başvuru olmaması dolayısıyla iptal edilmiştir.

 

Aydın 1. Kademe Antrenör Kursu

duyuruAydın’da 26 Ağustos – 5 Eylül 2018 tarihleri arasında 1. Kademe Antrenör Kursu açılmıştır. Kursun ön kayıt müracaatları 1 Ağustos 2018 gününe kadar e-devlet üzerinden gerçekleştirilebilir. Kursa ilişkin detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

Antalya 1. Kademe Antrenör Kursu

duyuruAntalya’da 10-19 Ağustos 2018 tarihleri arasında 1. Kademe Antrenör Kursu açılmıştır. Kursun ön kayıt müracaatları 26 Temmuz 2018 gününe kadar e-devlet üzerinden gerçekleştirilebilir. Kursa ilişkin detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

Çorum 1. Kademe Antrenör Kursu

duyuruÇorum’da 10-19 Ağustos 2018 tarihleri arasında 1. Kademe Antrenör Kursu açılmıştır. Kursun ön kayıt müracaatları 15 Temmuz 2018 gününe kadar e-devlet üzerinden gerçekleştirilebilir. Kursa ilişkin detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

Samsun 1. Kademe Antrenör Kursu

duyuruSamsun’da 07-16 Ağustos 2018 tarihleri arasında 1. Kademe Antrenör Kursu açılmıştır. Kursun ön kayıt müracaatları 15 Temmuz 2018 gününe kadar e-devlet üzerinden gerçekleştirilebilir. Kursa ilişkin detaylı bilgi için tıklayınız. 

 

Uşak 1. Kademe Antrenör Kursu

Uşak’ta 06-15 Ağustos 2018 tarihleri arasında duyuru açılmıştır. Kursun ön kayıt müracaatları 26 Temmuz 2018 gününe kadar e-devlet üzerinden gerçekleştirilebilir. Kursa ilişkin detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Ankara’da 2. Kademe Antrenör Kursu!

img 6548Ankara’da 2. Kademe Antrenör Kursu açılacaktır. Yeterli sayıda başvuru olması halinde açılacak kurs kontenjanı 45 kişi ile sınırlıdır. 

2. Kademe Antrenör Kursu başvuruları aşağıdaki şekilde yapılacaktır.

2. Kademe Antrenör Kursu Bilgilendirme

-2018 yılında açılacak olan antrenör kursları için kayıt işlemleri e-Devlet üzerinden “Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi” ne girilerek yapılacaktır. Spor Bilgi Sistemi üzerinden ön kayıt yaptırmayan kursiyerlerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.

-Antrenör kurslarına son başvuru tarihinden sonra kayıt işlemleri sistem üzerinden otomatik olarak kapanacaktır.

-Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi antrenör kayıtlarında antrenör kursları için bildirilen minumum katılımcı sayısına ulaşılamadığı takdirde sistem otomatik olarak antrenör kursunu iptal edecektir.

-Kesinleşen kurs tarihinden sonra mücbir sebepler dışında kursa katılmaktan vazgeçen kursiyerlere para iadesi yapılmayacaktır.

-Kayıt işlemleri için aşağıda yer alan sıra takip edilebilir.

Devamını oku...

1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu Ankara'da Açılacak!

img 6583TSF 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursu 01-10 Haziran 2018 tarihleri arasında Ankara’da açılacak ve TSF Merkez Bina IM Nevzat Süer Salonu’nda gerçekleşecektir. Aşağıdaki katılımcı listesinde ismi yazılı adayların, aşağıda belirtilen evrakları 30 Mayıs 2018 mesai bitimine kadar Türkiye Satranç Federasyonu Eğitim Koordinatörlüğü birimine teslim etmeleri gerekmektedir. Evrakları eksik olan adaylar kursa kabul edilmeyecek, kesin katılımcı listesi açıklandıktan sonra mücbir sebepler dışında katılmayan kursiyerlere geri ödeme yapılmayacaktır.

Katılımcı listesinde ismi bulunmayanlar kursa katılamazlar.

KATILIMCI LİSTESİ & KURS PROGRAMI

Devamını oku...

Antrenörlük Kurs Başvuruları

stn2018 yılında  açılacak olan antrenör kursları için kayıt işlemleri e-Devlet üzerinden “Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi” ne girilerek yapılacaktır.  Spor Bilgi Sistemi üzerinden ön kayıt yaptırmayan kursiyerlerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Antrenör kurslarına son başvuru tarihinden sonra kayıt işlemleri sistem üzerinden otomatik olarak kapanacağından bu tarihten sonra hiçbir şekilde işlem yapılamayacaktır.

Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi antrenör kayıtlarında antrenör kursları için bildirilen minumum katılımcı sayısına ulaşılamadığı takdirde sistem otomatik olarak antrenör kursunu iptal edecektir.

Kesinleşen kurs tarihinden sonra mücbir sebepler dışında kursa katılmaktan vazgeçen kursiyerlere para iadesi yapılmayacaktır.

Kayıt işlemleri için aşağıda yer alan  sıra takip edilebilir.

Devamını oku...