Antrenörlük Kurs Takvimi 20162015  |  2016  |  2017  |  2018  |  
OCAK
BaşlangıçBitişKurs NiteliğiKurs Merkezi DurumuEğitim GörevlisiKurs Yöneticisi
6 Ocak 2016 10 Ocak 2016 1. KADEME BULANIK MUŞ ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ KASIM DEMİRCİN KASIM DEMİRCİN
6 Ocak 2016 10 Ocak 2016 1. KADEME SARAYKENT YOZGAT ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ HARUN CANAL SAVAŞ CANSEVER
6 Ocak 2016 10 Ocak 2016 1. KADEME EREĞLİ KONYA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ HASAN ONAT BİLAL YALÇIN
6 Ocak 2016 10 Ocak 2016 1. KADEME BEYŞEHİR KONYA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ AHMET FAZIL GÜLENÇ DURMUŞ YILDIRIM
9 Ocak 2016 13 Ocak 2016 1. KADEME YENİCE KARABÜK ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ CUMHUR BABAOĞLU ERCAN DEĞİRMENCİ
13 Ocak 2016 17 Ocak 2016 1. KADEME BAYRAMİÇ ÇANAKKALE ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ YASEMİN KAÇAR YASEMİN KAÇAR
13 Ocak 2016 17 Ocak 2016 1. KADEME MERKEZ BOLU ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ CENK ATEŞ YÜCEL YILDIRIM
13 Ocak 2016 17 Ocak 2016 1. KADEME MERKEZ GAZİANTEP ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ OSMAN BULUT SERKAN YÜKSEK
13 Ocak 2016 17 Ocak 2016 1. KADEME MERKEZ IĞDIR ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ YAŞAR BAYRAKTAR SÜLEYMAN ADIR
13 Ocak 2016 17 Ocak 2016 1. KADEME MERKEZ BATMAN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MEHMET AFŞAR MEHMET YILDIZ
13 Ocak 2016 19 Ocak 2016 1. KADEME MERKEZ ORDU ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ALİ DURAN ÖNDER ZAFER FAZLA
13 Ocak 2016 17 Ocak 2016 1. KADEME MERKEZ BİTLİS ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ KASIM DEMİRCİN MESUT ARABOĞA
13 Ocak 2016 17 Ocak 2016 1. KADEME MERKEZ SİVAS ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ VEYSİ ARSLAN MELİKA KAYA
15 Ocak 2016 19 Ocak 2016 1. KADEME ARMUTLU YALOVA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ NEJDET ESEN AHMET KEVEN
31 Ocak 2016 7 Şubat 2016 2. KADEME İL TEMSİLCİLİĞİ İSTANBUL ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ HASAN KILIÇASLAN SAİT RIZA ÖNEY

ŞUBAT
BaşlangıçBitişKurs NiteliğiKurs Merkezi DurumuEğitim GörevlisiKurs Yöneticisi
1 Şubat 2016 5 Şubat 2016 1. KADEME DEMİRCİ MANİSA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ SÜLEYMAN BOZTEPE DİDEM EROL
1 Şubat 2016 5 Şubat 2016 1. KADEME ANTAKYA HATAY ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ERKAL BÜYÜKAŞIK FAİK BEKLER
2 Şubat 2016 7 Şubat 2016 2. KADEME FEDERASYON MERKEZİ ANKARA ERTELENDİ NİLÜFER ÇINAR ÇORLULU-M.GÖKHAN GÜVENDİK OĞUZ TAYMAZ
2 Şubat 2016 6 Şubat 2016 1. KADEME ADANA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ İLHAM ŞAHVERDİ GÜLEÇ VEYSEL TUNCİL
8 Şubat 2016 17 Şubat 2016 1. KADEME Barbaros Hayrettin paşa M.T.A.L İSTANBUL ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ TAHSİN KUZKAYA SAİT RIZA ÖNEY
8 Şubat 2016 14 Şubat 2016 2. KADEME MERKEZ HATAY ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ İBRAHİM TOFAN FAİK BEKLER
9 Şubat 2016 18 Şubat 2016 1. KADEME Ali Fuat Cebesoy İ.O İSTANBUL ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ BURAK BİLGEN SAİT RIZA ÖNEY
11 Şubat 2016 15 Şubat 2016 1. KADEME MERKEZ ADIYAMAN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ OSMAN BULUT OSMAN BULUT
12 Şubat 2016 21 Şubat 2016 1. KADEME MERKEZ ELAZIĞ ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ BÜLENT SERİNKAYA DİDEM YILMAZ AYDIN
12 Şubat 2016 21 Şubat 2016 1. KADEME MERKEZ BURSA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ UMUR BAŞ OSMAN BULDUK
15 Şubat 2016 4 Mart 2016 1. KADEME İTO Kadınlar Çeşmesi İ.O İSTANBUL ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MAHMUT OSMANOĞLU SAİT RIZA ÖNEY
15 Şubat 2016 22 Şubat 2016 1. KADEME İSTOÇ İ.O. İSTANBUL ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ÇAĞAKAN AYDIN SAİT RIZA ÖNEY
16 Şubat 2016 20 Şubat 2016 1. KADEME İSKENDERUN HATAY ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ SULTAN DABAN HÜSEYİN GÜNAY
17 Şubat 2016 21 Şubat 2016 1. KADEME MERKEZ SİVAS ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ VEYSİ ARSLAN MELİKE KAYA
17 Şubat 2016 21 Şubat 2016 1. KADEME FATSA ORDU ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ HAYDAR PEŞMEN ÖNDER ZAFER FAZLA
19 Şubat 2016 28 Şubat 2016 1. KADEME KUŞADASI AYDIN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MESUT SEVİNÇ NİDA BALLI
22 Şubat 2016 26 Şubat 2016 1. KADEME MİMAR SİNAN ORTA OKULU KOCAELİ ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ M.AŞKIN TAŞKAN HALİL İBRAHİM BERZAH
26 Şubat 2016 6 Mart 2016 1. KADEME MERKEZ BURSA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ YAKUP YILDIZ OSMAN OLDUK
26 Şubat 2016 1 Mart 2016 1. KADEME İSKENDERUN HATAY ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ SULTAN DABAN HÜSEYİN GÜNAY

MART
BaşlangıçBitişKurs NiteliğiKurs Merkezi DurumuEğitim GörevlisiKurs Yöneticisi
7 Mart 2016 28 Mart 2016 1. KADEME G.O.P. ÖZEL AY KOLEJİ İSTANBUL ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MEHMET ÇETİN SAİT RIZA ÖNEY
9 Mart 2016 13 Mart 2016 1. KADEME MERKEZ VAN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ İHSAN KILIÇ ADEM ÖZER
10 Mart 2016 17 Mart 2016 1. KADEME ESENTURT YUSUF ÖZVATAN ORTAOKULU İSTANBUL ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ AHMET NİZAMOĞLU SAİT RIZA ÖNEY
12 Mart 2016 20 Mart 2016 1. KADEME NEVZAT SUER EĞİTİM MERKEZİ ANKARA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ÖZGÜR CAN KAYGISIZ NİLÜFER ÇORLULU
14 Mart 2016 18 Mart 2016 1. KADEME MERKEZ MERSİN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ HASAN BACAK ÖMER FARUK ERCAN
16 Mart 2016 20 Mart 2016 1. KADEME MERKEZ BATMAN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ERDAL ÜNEŞİ MEHMET YILDIZ
16 Mart 2016 20 Mart 2016 1. KADEME ALTINORDU ORDU ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ DURAN KARAKÖSE ÖNDER ZAFER FAZLA
19 Mart 2016 28 Mart 2016 1. KADEME EMİRDAĞ AFYONKARAHİSAR ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ALPTUĞ AKYILDIZ İBRAHİM YILMAZ
21 Mart 2016 30 Mart 2016 1. KADEME MALTEPE HASAN ŞADOĞLU ORTAOKULU İSTANBUL ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ İLHAN AKKAYA SAİT RIZA ÖNEY
21 Mart 2016 7 Nisan 2016 1. KADEME ÇATALCA FERHATPAŞA İLKOKULU İSTANBUL ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ YAKUP ÇOŞKUN SAİT RIZA ÖNEY
23 Mart 2016 27 Mart 2016 1. KADEME MERKEZ VAN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ İBRAHİM TOFAN ADEM ÖZER
23 Mart 2016 27 Mart 2016 1. KADEME MERKEZ BİLECİK ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ YAKUP YILDIZ ALİ KARAPINAR
23 Mart 2016 27 Mart 2016 1. KADEME TURHAL TOKAT ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ CUMHUR BABAOĞLU ÖZGÜR TAŞDEMİR
23 Mart 2016 27 Mart 2016 1. KADEME HİLVAN ŞANLIURFA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ABDULLAH ERGİN SÜLEYMAN SAMİ KARS
25 Mart 2016 29 Mart 2016 1. KADEME MERKEZ MERSİN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MEHMET EMİN KAPLAN ÖMER FARUK ERCAN
25 Mart 2016 3 Nisan 2016 1. KADEME TİRE İZMİR ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ AYDIN KARA ENGİN DENİZ ALEV
26 Mart 2016 30 Mart 2016 1. KADEME KOZLU GENÇLİK MERKEZİ ZONGULDAK ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ AHMET AKINCI İBRAHİM YILMAZ

NİSAN
BaşlangıçBitişKurs NiteliğiKurs Merkezi DurumuEğitim GörevlisiKurs Yöneticisi
1 Nisan 2016 10 Nisan 2016 1. KADEME MERKEZ DENİZLİ ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ÖMER GÖKÇE AYŞEGÜL AKDENİZ
1 Nisan 2016 10 Nisan 2016 1. KADEME MERKEZ BURSA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MELİH ÖZKAN OSMAN OLDUK
6 Nisan 2016 10 Nisan 2016 1. KADEME MERKEZ DİYARBAKIR ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ İBRAHİM TOFAN SITAR YURTSEVER
6 Nisan 2016 10 Nisan 2016 1. KADEME BAHÇELİEVLER GENÇLİK MERKEZİ KONFERANS SALONU ŞANLIURFA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ABDULLAH ERGİN SAMİ KARS
8 Nisan 2016 17 Nisan 2016 1. KADEME MERKEZ BURSA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ NEJDET ESEN OSMAN OLDUK
13 Nisan 2016 17 Nisan 2016 1. KADEME ERBAA TOKAT ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ SAVAŞ CANSEVER GÖKSEL TASLIOĞLU
13 Nisan 2016 17 Nisan 2016 1. KADEME TARSUS MERSİN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ YAŞAR BAYRAKTAR ÖMER FARUK ERCAN
13 Nisan 2016 17 Nisan 2016 1. KADEME KADİRLİ OSMANİYE ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ BEYCAN ÖRGEN MAHMUT GÜRSOY
13 Nisan 2016 17 Nisan 2016 1. KADEME MERKEZ BATMAN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MEHMET AFŞAR MEHMET YILDIZ
13 Nisan 2016 17 Nisan 2016 1. KADEME MERKEZ KONYA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ AHMET FAZIL GÜLENÇ HASAN ONAT
15 Nisan 2016 24 Nisan 2016 1. KADEME HALKAPINAR KAPALI SPOR SALONU İZMİR ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ İZZET YAŞAR ÇETİN ENGİN DENİZ ALEV
18 Nisan 2016 28 Nisan 2016 1. KADEME GÜNGÖREN HALK EĞİTİM MERKEZİ İSTANBUL ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MEHMET BUCAK SAİT RIZA ÖNEY
20 Nisan 2016 25 Nisan 2016 1. KADEME MERKEZ MUŞ ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ KASIM DEMİRÇİN KASIM DEMİRÇİN
23 Nisan 2016 1 Mayıs 2016 1. KADEME KAŞ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ENGİN KATİPOĞLU NAİM KARAKÖSE
25 Nisan 2016 30 Nisan 2016 2. KADEME MERKEZ GAZİANTEP ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ İBRAHİM TOFAN - KÜBRA ÖZTÜRK SERKAN YÜKSEK
27 Nisan 2016 1 Mayıs 2016 1. KADEME AKDAĞMANENİ YOZGAT ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ HARUN CANAL SAVAŞ CANSEVER
27 Nisan 2016 1 Mayıs 2016 1. KADEME MERKEZ VAN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ABDULLAH ERGİN ADEM ÖZER
29 Nisan 2016 8 Mayıs 2016 1. KADEME MERKEZ TRABZON ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MUSTAFA ULUSOY MUSTAFA ULUSOY
30 Nisan 2016 17 Mayıs 2016 1. KADEME NEJAT SABUNCU İLK ÖĞRETİM OKULU İSTANBUL İPTAL EDİLDİ MEHMET ÇETİN SAİT RIZA ÖNEY
30 Nisan 2016 11 Mayıs 2016 1. KADEME ÇENGELKÖY İLK OKULU İSTANBUL ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MESUT ATABAY SAİT RIZA ÖNEY

MAYIS
BaşlangıçBitişKurs NiteliğiKurs Merkezi DurumuEğitim GörevlisiKurs Yöneticisi
4 Mayıs 2016 8 Mayıs 2016 1. KADEME GEMEREK SİVAS ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ VEYSİ ARSLAN MELİKA KAYA
6 Mayıs 2016 15 Mayıs 2016 1. KADEME MERKEZ BALIKESİR İPTAL EDİLDİ ÖMER DİRİM ERDEM ÖZGÖREN
7 Mayıs 2016 15 Mayıs 2016 1. KADEME SERİK - ÖĞRETMEN EVİ ANTALYA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ İBRAHİM FİDANCAL OSMAN AKDOĞAN
7 Mayıs 2016 15 Mayıs 2016 1. KADEME NEVZAT SUER EĞİTİM MERKEZİ ANKARA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ M.GÖKHAN GÜVENDİK - HÜLYA ADANMIŞ NİLÜFER ÇORLULU
11 Mayıs 2016 15 Mayıs 2016 1. KADEME AHLAT BİTLİS ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ KASIM DEMİRÇİN MESUT ARABOĞA
11 Mayıs 2016 15 Mayıs 2016 1. KADEME MERKEZ IĞDIR ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MURAT SEDAT IŞIKLI SÜLEYMAN ADIR
18 Mayıs 2016 22 Mayıs 2016 1. KADEME MUTKİ BİTLİS ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ İHSAN KILIÇ MESUT ARABOĞA
18 Mayıs 2016 22 Mayıs 2016 1. KADEME MERKEZ MUŞ ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ KASIM DEMİRÇİN HATİCE DOĞAN
18 Mayıs 2016 22 Mayıs 2016 1. KADEME AĞRI ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MURAT SEDAT IŞIKLI MEHMET GÖKBAKAN
20 Mayıs 2016 29 Mayıs 2016 1. KADEME MERKEZ BALIKESİR ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ÖMER DİRİM ERDEM ÖZGÖREN
20 Mayıs 2016 29 Mayıs 2016 1. KADEME ALANYA -ALANYA MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ ANTALYA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ İBRAHİM FİDANCAL OSMAN AKDOĞAN
21 Mayıs 2016 5 Haziran 2016 2. KADEME FEDERASYON MERKEZİ ANKARA ERTELENDİ ZİYA AHMETOĞLU-M. GÖKHAN GÜVENDİK OĞUZ TAYMAZ
23 Mayıs 2016 30 Mayıs 2016 1. KADEME ESENYURT ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ YAKUP ÇOŞKUN SAİT RIZA ÖNEY
25 Mayıs 2016 29 Mayıs 2016 1. KADEME MERKEZ KÜTAHYA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ALPTUĞ AKYILDIZ İBRAHİM OKURSOY
25 Mayıs 2016 29 Mayıs 2016 1. KADEME ÇINARCIK YALOVA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ YAKUP YILDIZ NEZİR UYRUN
25 Mayıs 2016 29 Mayıs 2016 1. KADEME YILDIZELİ SİVAS ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ VEYSİ ARSLAN MELİKA KAYA
25 Mayıs 2016 29 Mayıs 2016 1. KADEME MERKEZ BARTIN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ AHMET AKINCI DİNÇER ÇELİK
30 Mayıs 2016 9 Haziran 2016 1. KADEME KÜÇÜK ÇEKMECE TOKİ ERTUĞRUL GAZİ İLK OKULU İSTANBUL ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ AHMET NİZAMOĞLU SAİT RIZA ÖNEY
30 Mayıs 2016 3 Haziran 2016 1. KADEME TERME SAMSUN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ DURNA KARAKÖSE DURAN KARAKÖSE

HAZİRAN
BaşlangıçBitişKurs NiteliğiKurs Merkezi DurumuEğitim GörevlisiKurs Yöneticisi
1 Haziran 2016 5 Haziran 2016 1. KADEME ÇERKEZKÖY TEPE ORTAOKULU TEKİRDAĞ ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ UĞURCAN KİRAZCI REMZİ YAKUT
1 Haziran 2016 5 Haziran 2016 1. KADEME ÇORLU SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ TEKİRDAĞ ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ BİROL AŞAN BİROL AŞAN
1 Haziran 2016 5 Haziran 2016 1. KADEME AKYAZI SAKARYA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ CENK ATEŞ UĞUR BAŞAK
1 Haziran 2016 5 Haziran 2016 1. KADEME MERKEZ AĞRI ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ KASIM DEMİRÇİN MEHMET GÖKBAKAN
1 Haziran 2016 5 Haziran 2016 1. KADEME MERKEZ MALATYA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ BÜLENT SERİNKAYA CEMAL GÜRSEL TOY
1 Haziran 2016 5 Haziran 2016 1. KADEME MERKEZ MARDİN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ İHSAN KILIÇ NAZAN KAYA
1 Haziran 2016 5 Haziran 2016 1. KADEME HOPA ARTVİN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ HAYDAR PEŞMEN SAFFET ÇAKMAK
1 Haziran 2016 5 Haziran 2016 1. KADEME MERKEZ AKSARAY ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ AHMET FAZIL GÜLENÇ SAVAŞ KALKAN
1 Haziran 2016 5 Haziran 2016 1. KADEME MERKEZ IĞDIR ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MURAT SEDAT IŞIKLI SÜLEYMAN ADIR
3 Haziran 2016 12 Haziran 2016 1. KADEME MERKEZ ERZURUM ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ AKIN YAYIK MEHMET SALİH YILDIRIM
6 Haziran 2016 10 Haziran 2016 1. KADEME GELİBOLU ÇANAKKALE ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ŞENAY DANIŞAN YAŞEMİN KAÇAR
8 Haziran 2016 12 Haziran 2016 1. KADEME PATNOS AĞRI ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ İHSAN KILIÇ MEHMET GÖKBAKAN
8 Haziran 2016 12 Haziran 2016 1. KADEME İNEGÖL BURSA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ YAKUP YILDIZ OSMAN OLDUK
8 Haziran 2016 12 Haziran 2016 1. KADEME MERKEZ SİİRT ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ERDAL ÜNEŞİ SERDAR ÖZYEŞİL
10 Haziran 2016 19 Haziran 2016 1. KADEME HALKAPINAR KAPALI SPOR SALONU İZMİR ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ OĞUZ CEM AKIN ENGİN DENİZ ALEV
11 Haziran 2016 21 Haziran 2016 1. KADEME SANCAKTEPE M.AKİF ERSOY BİLGİ EVİ İSTANBUL ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ÖZGÜR ACAR SAİT RIZA ÖNEY
13 Haziran 2016 19 Haziran 2016 1. KADEME TARSUS MERSİN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ HARUN KÜÇÜKKILINÇ ÖMER FARUK ERCAN
13 Haziran 2016 19 Haziran 2016 1. KADEME MERKEZ MERSİN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ HASAN BACAK MEHMET EMİN KAPLAN
17 Haziran 2016 26 Haziran 2016 1. KADEME NAZİLLİ AYDIN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MESUT SEVİNÇ YUSUF YAZAR
18 Haziran 2016 26 Haziran 2016 1. KADEME FEDERASYON EĞİTİM MERKEZİ ANKARA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ÇAĞLAR VEYİS ÖZCANOĞLU ABDULLAH İPEK
18 Haziran 2016 24 Haziran 2016 2. KADEME MERKEZ ANTALYA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ BARIŞ AKYILDIZ - ALPTUĞ AKYILDIZ OSMAN AKDOĞAN
19 Haziran 2016 26 Haziran 2016 2. KADEME MERKEZ İSTANBUL ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ HASAN KILIÇARSLAN- VOLKAN UÇUŞLAR SAİT RIZA ÖNEY
20 Haziran 2016 27 Haziran 2016 1. KADEME PENDİK ÖĞR. İBRAHİM ÖZTÜRK İLK OKULU İSTANBUL ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ İLHAN AKKAYA SAİT RIZA ÖNEY
20 Haziran 2016 24 Haziran 2016 1. KADEME SOMA MANİSA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ VELİ YILDIZ KADİR ÖZDEMİR
20 Haziran 2016 24 Haziran 2016 1. KADEME MERKEZ AYDIN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MESUT SEVİNÇ YUSUF YAZAR
20 Haziran 2016 25 Haziran 2016 1. KADEME ANAFARTALAR İLKÖĞRETİM OKULU MERSİN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ÖMER FARUK ERCAN HARUN KÜÇÜKKILINÇ
20 Haziran 2016 24 Haziran 2016 1. KADEME SIVASLI UŞAK ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ BİLAL AYDIN RAMAZAN AVCI
20 Haziran 2016 24 Haziran 2016 1. KADEME MERKEZ DENİZLİ ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ KEMAL BOZTEKİN AYŞEGÜL AKDENİZ
21 Haziran 2016 25 Haziran 2016 1. KADEME BOĞAZLIYAN YOZGAT ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ SAVAŞ CANSEVER SAVAŞ CANSEVER
22 Haziran 2016 26 Haziran 2016 1. KADEME MERKEZ AMASYA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ HAYDAR PEŞMEN HALİL TERECİ
22 Haziran 2016 26 Haziran 2016 1. KADEME MERKEZ MALATYA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ BÜLENT SERİNKAYA CEMAL GÜRSEL TOY
22 Haziran 2016 26 Haziran 2016 1. KADEME MERKEZ ORTA OKULU KASTAMONU ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ CUMHUR BABAOĞLU HİLMİ BÖCEK
22 Haziran 2016 26 Haziran 2016 1. KADEME AYRANCI KARAMAN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MUSTAFA EROĞLU AHMET YÖNER
22 Haziran 2016 26 Haziran 2016 1. KADEME SİVRİHİSAR ESKİŞEHİR ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ YAKUP YILDIZ TAYFUN TAŞCI
23 Haziran 2016 28 Haziran 2016 1. KADEME TUZLA HALK EĞİTİM MERKEZİ İSTANBUL ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ÖZGÜR ACAR SAİT RIZA ÖNEY
27 Haziran 2016 1 Temmuz 2016 1. KADEME MERKEZ UŞAK ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ BİLAL AYDIN RAMAZAN AVCI
28 Haziran 2016 2 Temmuz 2016 1. KADEME MERKEZ DİYARBAKIR ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ İBRAHİM TOFAN SITAR YURTSEVER

TEMMUZ
BaşlangıçBitişKurs NiteliğiKurs Merkezi DurumuEğitim GörevlisiKurs Yöneticisi
8 Temmuz 2016 13 Temmuz 2016 1. KADEME ÇUKUROVA ADANA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ BEYCAN ÖRGEN VEYSEL TUNCİL
11 Temmuz 2016 15 Temmuz 2016 1. KADEME MERKEZ KONYA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ HASAN ONAT AHMET FAZIL GÜLENÇ

AĞUSTOS
BaşlangıçBitişKurs NiteliğiKurs Merkezi DurumuEğitim GörevlisiKurs Yöneticisi
15 Ağustos 2016 19 Ağustos 2016 1. KADEME MERKEZ HATAY ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ERKAL BÜYÜKAŞIK FAİK BEKLER
17 Ağustos 2016 23 Ağustos 2016 1. KADEME KADIKÖY SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ İSTANBUL ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ÖZGÜR ACAR SAİT RIZA ÖNEY
22 Ağustos 2016 1 Eylül 2016 1. KADEME BAĞCILAR ATATÜRK İLKOKILU İSTANBUL ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ÇAĞAKAN AYDIN SAİT RIZA ÖNEY
26 Ağustos 2016 4 Eylül 2016 1. KADEME MERKEZ MUĞLA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ENGİN DENİZ ALEV AHMET MURAT YENİCE
27 Ağustos 2016 4 Eylül 2016 1. KADEME NEVZAT SUER EĞİTİM MERKEZİ ANKARA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ENGİN KATİPOĞLU OĞUZ TAYMAZ
31 Ağustos 2016 4 Eylül 2016 1. KADEME MERKEZ OSMANİYE ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ BEYCAN ÖRGEN ÜNAL KARAÇALIOĞLU

EYLÜL
BaşlangıçBitişKurs NiteliğiKurs Merkezi DurumuEğitim GörevlisiKurs Yöneticisi
1 Eylül 2016 5 Eylül 2016 1. KADEME MERKEZ DİYARBAKIR ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ABDULLAH ERGİN SITAR YURTSEVER
5 Eylül 2016 10 Eylül 2016 1. KADEME DR.BEHİYE NEVHİZ IŞIL İLKOKULU İSTANBUL ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ TURGAY ÜLKER EMRE ÇİLEOĞLU
5 Eylül 2016 9 Eylül 2016 1. KADEME KORKUTELİ ANTALYA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ KEMAL BOZTEKİN OSMAN AKDOĞAN
5 Eylül 2016 9 Eylül 2016 1. KADEME MERKEZ ANTALYA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ İBRAHİM FİDANCAL OSMAN AKDOĞAN
5 Eylül 2016 9 Eylül 2016 1. KADEME DÖRTYOL HATAY ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ SULTAN DABAN BAYRAM ALİ KAFADAR
5 Eylül 2016 11 Eylül 2016 1. KADEME MERKEZ MERSİN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MEHMET EMİN KAPLAN ÖMER FARUK ERCAN
20 Eylül 2016 30 Eylül 2016 1. KADEME KARTALTEPE İLK OKULU İSTANBUL İPTAL EDİLDİ MAHMUT OSMANOĞLU SAİT RIZA ÖNEY
21 Eylül 2016 25 Eylül 2016 1. KADEME MERKEZ SİVAS İPTAL EDİLDİ VEYSİ ARSLAN MELİKA KAYA
21 Eylül 2016 25 Eylül 2016 1. KADEME ELBİSTAN KAHRAMANMARAŞ ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ERKAL BÜYÜKAŞIK FATİH ÇETİN
28 Eylül 2016 4 Ekim 2016 1. KADEME NAMIK KEMAL İLKOKULU İSTANBUL ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ÖZGÜR ACAR SAİT RIZA ÖNEY

EKİM
BaşlangıçBitişKurs NiteliğiKurs Merkezi DurumuEğitim GörevlisiKurs Yöneticisi
3 Ekim 2016 14 Ekim 2016 1. KADEME HALK EĞİTİM MERKEZİ İSTANBUL ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MEHMET ÇETİN MUSTAFA ÇOLAK
5 Ekim 2016 9 Ekim 2016 1. KADEME MERKEZ VAN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ İBRAHİM TOFAN ADEM ÖZER
5 Ekim 2016 9 Ekim 2016 1. KADEME ÜNYE - ÖZEL UĞUR OKULLARI ORDU ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ALİ DURAN ÖNDER ZAFER FAZLA
5 Ekim 2016 9 Ekim 2016 1. KADEME FATSA - SAKARYA ORTA OKULU ORDU ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ DURAN KARAKÖSE ÖNDER ZAFER FAZLA
5 Ekim 2016 9 Ekim 2016 1. KADEME ALTINORDU - FAAL FUTBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ TOPLANTI SALONU ORDU ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ HASAN DÖNMEZ ZEKİ DEMİRCAN
10 Ekim 2016 16 Ekim 2016 1. KADEME MUT MERSİN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ÖMER FARUK ERCAN TAMER TAHİR DOĞAN
12 Ekim 2016 16 Ekim 2016 1. KADEME MERKEZ VAN İPTAL EDİLDİ ABDULLAH ERGİN ADEM ÖZER
12 Ekim 2016 16 Ekim 2016 1. KADEME MERKEZ BATMAN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ERDAL ÜNEŞİ MEHMET YILDIZ
12 Ekim 2016 16 Ekim 2016 1. KADEME HALİLİYE ŞANLIURFA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ABDULLAH ERGİN MEMDUH TURMAK
15 Ekim 2016 30 Ekim 2016 1. KADEME MEHMET ŞEN İLK OKULU İSTANBUL ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ZEKİ ARI EYÜP ARAZ
17 Ekim 2016 24 Ekim 2016 1. KADEME SİLİVRİ ORTAOKULU İSTANBUL İPTAL EDİLDİ YAKUP ÇOŞKUN MUAMMER ŞAHİN
19 Ekim 2016 23 Ekim 2016 1. KADEME MERKEZ KAYSERİ ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ HÜLYA ADANMIŞ FUAT GENÇSOY
21 Ekim 2016 30 Ekim 2016 1. KADEME MERKEZ ERZURUM ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ AKIN YAYIK MEHMET SALİH YILDIRIM
24 Ekim 2016 28 Ekim 2016 1. KADEME KIRIKHAN HATAY ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ SULTAN DABAN ERSİN ALADAĞ
26 Ekim 2016 30 Ekim 2016 1. KADEME MERKEZ KONYA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ AHMET FAZIL GÜLENÇ HASAN ONAT
26 Ekim 2016 30 Ekim 2016 1. KADEME MERKEZ VAN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MEHMET AFŞAR ADEM ÖZER

KASIM
BaşlangıçBitişKurs NiteliğiKurs Merkezi DurumuEğitim GörevlisiKurs Yöneticisi
2 Kasım 2016 6 Kasım 2016 1. KADEME MERKEZ SİVAS ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ VEYSİ ARSLAN MELİKA KAYA
4 Kasım 2016 13 Kasım 2016 1. KADEME MERKEZ BURSA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MELİH ÖZKAN OSMAN OLDUK
5 Kasım 2016 13 Kasım 2016 1. KADEME NEVZAT SUER EĞİTİM MERKEZİ ANKARA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ M.GÖKHAN GÜVENDİK OĞUZ TAYMAZ
5 Kasım 2016 13 Kasım 2016 1. KADEME MERKEZ ÇORUM ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ HAYDAR PEŞMEN HÜSEYİN KARAKUŞ
9 Kasım 2016 13 Kasım 2016 1. KADEME MERKEZ MUŞ ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ KASIM DEMİRÇİN SERVER GÜRBÜZ
9 Kasım 2016 13 Kasım 2016 1. KADEME MERKEZ HAKKARİ ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ İHSAN KILIÇ MUSTAFA ŞEN
30 Kasım 2016 4 Aralık 2016 1. KADEME MERKEZ BATMAN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ERDAL ÜNEŞİ MEHMET YILDIZ
30 Kasım 2016 4 Aralık 2016 1. KADEME GÜROYMAK BİTLİS ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ İBRAHİM TOFAN BAHAYETTİN TÖR
30 Kasım 2016 4 Aralık 2016 1. KADEME GÜROYMAK BİTLİS ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ERKAL BÜYÜKAŞIK MESUT ARABOĞA

ARALIK
BaşlangıçBitişKurs NiteliğiKurs Merkezi DurumuEğitim GörevlisiKurs Yöneticisi
1 Aralık 2016 5 Aralık 2016 1. KADEME MERKEZ MUŞ ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ KASIM DEMİRÇİN ÇAĞDAŞ AKBULUT
3 Aralık 2016 12 Aralık 2016 1. KADEME MERKEZ AFYONKARAHİSAR ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ALPTUĞ AKYILDIZ ERALP EKREM GEÇE
7 Aralık 2016 11 Aralık 2016 1. KADEME AHLAT BİTLİS ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MEHMET AFŞAR RAFET AKGÜN
7 Aralık 2016 11 Aralık 2016 1. KADEME HİZAN BİTLİS ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ KASIM DEMİRÇİN MESUT ARABOĞA
9 Aralık 2016 18 Aralık 2016 1. KADEME MERKEZ DENİZLİ ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ÖMER GÖKÇE AYŞEGÜL AKDENİZ
9 Aralık 2016 18 Aralık 2016 1. KADEME BERGAMA İZMİR ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ENGİN DENİZ ALEV
9 Aralık 2016 18 Aralık 2016 1. KADEME HALKAPINAR KAPALI SPOR SALONU İZMİR ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MUSTAFA ULUSOY HİKMET YILDIRIM
12 Aralık 2016 21 Aralık 2016 1. KADEME MERKEZ SAMSUN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ DURAN KARAKÖSE ALİ TEMİZ
14 Aralık 2016 18 Aralık 2016 1. KADEME AHLAT BİTLİS ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ KASIM DEMİRÇİN MESUT ARABOĞA
16 Aralık 2016 20 Aralık 2016 1. KADEME MERKEZ ARTVİN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ HAYDAR PEŞMEN SAFFET ÇAKMAK
21 Aralık 2016 25 Aralık 2016 1. KADEME KARAKÖPRÜ ŞANLIURFA ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ ABDULLAH ERGİN MEMDUH TURMAK
21 Aralık 2016 25 Aralık 2016 1. KADEME YUSUFELİ ARTVİN ANTRENÖRLÜK BELGELERİ İL TEMSİLCİSİNE GÖNDERİLDİ MURAT SEDAT IŞIKLI SAFFET ÇAKMAK