2019 (2) Ulusal Hakemlik Semineri ve Sınavı

kursduyuru

Değerli Hakemlerimiz, 2019 yılı 2'nci Ulusal Hakemlik Semineri ve Sınavı, 11 - 12 - 13 Ekim 2019 tarihlerinde, Semiha Kibar Uygulama Oteli / Tuzla / İstanbul'da gerçekleştirilmiştir.

Sonuçlar için burayı tıklayınız.

Devamını oku...

Güncel Norm Tablosu (2019-3)

duyuruu yeni-gif Değerli Hakemlerimiz, 24 Eylül 2019 tarihli güncel hakem norm tablomuz ilan edilmiştir.

Güncel norm tablosuna ulaşmak için tıklayınız.

 

Hakem Vizeleri Hakkında

ikon

 

Değerli Hakemlerimiz,

2019 - 2020 etkinlik yılı 16 Eylül 2019 tarihi itibariyle başlamıştır.

Söz konusu tarihten sonra yaptırılan vizeler sezon sonuna kadar (15 Eylül 2020) geçerli olacaktır.

İllerde ya da ulusal/uluslararası resmi ve özel müsabakalarda görev almak isteyen hakemlerimizin vizelerini yaptırmaları gerektiğini önemle hatırlatır, yeni sezonda görev alacak tüm hakemlerimize başarılar dileriz.

Merkez Hakem Kurulu

Ulusal, FA ve IA Hakemlerimizin Dikkatine !

fide kart15-22 Ekim 2011 tarihleri arasında Krakow / Polonya’da düzenlenen 82. FIDE Kongresi'nde alınan karar doğrultusunda Ulusal (NA), FIDE (FA) ve International (IA) hakemlerin bir defaya mahsus olmak ve 01.01.2013 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere hakem lisans ücreti yatırmaları gerekmektedir. Lisans ücretlerini yatıran hakemler aşağıdaki listede yeşil ile gösterilmiştir. Lütfen kontrol ediniz. Bilgilerde yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ve Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail gönderebilirsiniz.

xlsÜCRET YATIRAN HAKEMLER (20.08.2019)
unlem  FIDE'ye bir sonraki gönderim 06.10.2019 tarihinde yapılacaktır.

Devamını oku...

2019 FIDE Hakem Semineri

 fide arbiters

Değerli Hakemlerimiz,

2019 FIDE Hakem Semineri ve Sınavı, 22-25 Ağustos 2019 tarihleri arasında Konak Öğretmenevi/İzmir'de gerçekleştirilecektir.

Resmi FIDE Duyurusu | Başvuru Listesi

Seminer Programı

Katılım koşulları ve başvuru bilgisi haberin devamında yer alıyor.

Devamını oku...

Nakil İşlemleri Hakkında Duyuru

4lturkiye-siyasi-haritasi4Hakemlerimiz ikametlerini bir ilden başka bir ile taşımaları sonucunda, lisans bilgi sisteminde kayıtlı oldukları ilin, Federasyonumuza başvuruda bulunarak değiştirilmesini talep etmelidirler.

Nakil başvurularını iletişim merkezimiz üzerinden yaptığınızda, Federasyonumuz tarafından eski ve yeni İl Müdürlüğü’ne resmi bildirimde bulunulmaktadır.

Bu nedenle, nakil işlemlerinin daha hızlı ve sağlıklı yürütülebilmesi için söz konusu başvuruları iletişim merkezimiz üzerinden Federasyonumuza iletmenizi önemle rica ederiz.

Devamını oku...