Mobile menu

Satrancın Yıldızları Ulusal Takım Havuzu Genel Kampı’nda Buluşuyor

ulusal kamp site 1Yüzlerce sporcumuzun bir araya geldiği ve hep birlikte çalışma imkanı bulduğu 2023 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Ulusal Takım Havuzu Genel Kampı’mız 3 - 8 Temmuz 2023 tarihlerinde gerçekleşecek.

2023 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası sonunda Ulusal Takım Havuzuna girmiş sporcular için Ankara Çubuk Fatma Hanım KYK Kadın Öğrenci Yurdu’nda planlanan Genel Kamp'ta 7 - 18 yaş arası kategorilerdeki sporcularımız bir araya gelecek.

5 gün sürecek kamp heyecanında sporcularımız için derslerin yanı sıra kültür gezileri, seminerler, kamp içi turnuvalar ve çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Kamp programına ilişkin detaylı bilgiler yakın zamanda duyurulacak.

Kamp başvurusu için son tarih: 20 Haziran 2023 saat 17.00

2023 Küçükler Ulusal Takım Altyapı Havuz Listesi

2023 Yıldızlar Ulusal Takım Altyapı Havuz Listesi

Doğrudan Katılım Hakkı Olan Sporcular

Doğrudan Katılım Kriterleri

Kamp Programı

Kamp Dilekçesi (Bu dilekçe veliler tarafından imzalanmalı ve asılları sporcu ile gönderilmelidir)

Kamp Kayıt Sayfası 

Kamp Giriş Tarihi : 3 Temmuz 2023 Pazartesi. Girişler saat 10.00 – 12.00 arası olacaktır.

Girişler öğle yemeği, çıkışlar ise kahvaltı ile olacaktır.

Kamp 3 Temmuz 2023 saat 14.00'de bilgilendirme toplantısı ile başlayacak olup, ilk ders saat 15.00'te gerçekleşecektir.

Kamp Çıkış Tarihi: 8 Temmuz 2023 Cumartesi günü saat 13.30

Konaklama Bilgileri (Tam Pansiyon)

Konaklamaların yurtta gerçekleşecek olması sebebiyle havlu, şampuan, saç kurutma makinesi, terlik vb. gibi ihtiyaç duyulabilecek malzemeleri yanınızda getirmenizi hatırlatırız.

7 – 12 yaş grubunda yer alan sporcuların ve bu yaş grubuyla gelecek olan 1 refakatçi velimizin tam pansiyon konaklamaları federasyonumuz tarafından karşılanacaktır. (Yalnızca 1 veli kabul edilmektedir.)

1318 yaş grubunda yer alan sporcuların tam pansiyon konaklamaları federasyonumuz tarafından karşılanacak olup bu yaş grubunda veli konaklaması kabul edilmeyecektir.

Kampa getirilmesi istenenler: Sporcularımızın son dönemde oynadıkları turnuvaların notasyonlarını kampa getirmeleri gerekmektedir. Tüm sporcuların derslerde kullanmak için yanlarında okul defteri (ilkokul boyu), kalem, silgi ve kalemtıraş getirmeleri gerekmektedir.

Esenboğa Havaalanından ve Aşti Otogar’dan kamp alanına toplu olarak ücretsiz transfer sağlanacaktır. Lütfen tercihinizi kamp kayıt formunda belirtiniz.

Havaalanı ve Otogar toplanma noktası kamp kayıtları bittikten sonra ilan edilecektir.

Adres:  Yıldırım Beyazıt Mah. Ağrı Sok. No:3 Çubuk/ANKARA

Kamp ile ilgili sorularınızı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresi ile ya da 0312 309 75 94 -125 / 0531 242 24 03 numaralı telefonla Zeynep Kurtoglu'na iletebilirsiniz.